Informācija par sīkdatņu izmantošanu

Sīkdatņu izmantošana

SIA “Ģeotelpiskie risinājumi”  uzturētajās vietnēs tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi, nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti u.c. mērķiem. Aicinām iepazīties ar plašāku informāciju par SIA “Ģeotelpiskie risinājumi”  uzturētajās vietnēs izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies) ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari u.c.) saglabā jūsu galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē), lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Jūs variet atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Lietotājs apmeklējot SIA “Ģeotelpiskie risinājumi”  uzturētās vietnes, apliecina, ka piekrīt sīkdatņu izmantošanai. Lietotājs var atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Tomēr jāņem vērā – ja izvēlēlas atspējot nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.