GEOkarte.lv

Ar 2020.gada 14.augustu sāk darboties ģeotelpiskās informācijas portāls www.geokarte.lv, kurā ir pieejama dažāda veida un satura ģeotelpiskā informācija. Vietnes www.geokarte.lv lietotāji var bez maksas apskatīt vietnē pieejamo informāciju, savietot to ar pieejamām fona kartēm, novietot uz kartes marķierus un atzīmes, kā arī veikt platības vai attāluma mērījumus, kā arī veidot atlasītās informācijas izdrukas.

Responsīvs dizains ir viena no vietnes www.geokarte.lv svarīgākajām īpašībām. Tā automātiski pielāgojas ierīces ekrāna izmēram, lai lietošana būtu ērta un intuitīva ierīcēs ar dažāda izmēra ekrānu, piemēram, mobilajās ierīcēs.

Detalizēts vietnē pieejamās informācijas un iespējamo darbību apraksts pieejams sadaļā Vietnes www.geokarte.lv saturs un iespējas.

Vietne tapusi sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži”, un ir veidota izmantojot LVM GEO Web Lite platformu. Sīkāka informācija par LVM GEO Web Lite pieejama šeit.

Vietnes www.geokarte.lv veidotāji aicina lietotājus dalīties ar savu pieredzi, atsauksmēm un ierosinājumiem, rakstot uz adresi  E-pasts tiek slēpts; JavaScript jābūt iespējotam!.